Sennik – Symbolika snów – część IX

Sen, w którym śni Ci się, że zostałaś zdradzona, wcale nie musi oznaczać czegoś złego.
Jeśli jednak to Ty zdradzasz, to najczęściej jest to negatywny sen. Wiele zależy od tego, jakie są okoliczności zdrady i jakie emocje towarzysza Ci w trakcie tego snu.

Zdrada, której dopuszcza się Twój partner – Najczęściej jest to znak, iż martwisz się o swoją relację. Nie czujesz się bezpieczna i nie jesteś pewna uczuć partnera. Nie chodzi tu o zdradę fizyczną, a raczej duchową. Masz w sobie lęk i obawy, przed tym, że nie pasujecie do siebie i partner może Cię opuścić. Jeśli jednak w Twoim związku wszystko układa się dobrze, to sen ten oznacza wyście z kłopotów. Jeśli w ostatnim czasie miałaś problem, z którym nie mogłaś sobie poradzić, to powinnaś być dobrej myśli, ponieważ najgorsze jest już za Tobą, a Twój problem się rozwiąże, co da Ci ukojenie i spokój.

Ty zdradzasz – Jeśli dopuszczasz się zdrady we śnie z osobą, którą znasz, jest to znak, że Twój związek Ci nie wystarcza, potrzebujesz czegoś nowego, świeżego, ożywczego. Nie chodzi tu tylko o namiętność, a o brak zaspokajania Twoich potrzeb w związku. Jednak wcale niekoniecznie chcesz być z tą konkretną

osobą, która Ci się śni. Jeśli nie znasz osoby, z którą dopuszczasz się zdrady, to znak, że w Twoim życiu pojawią się nowe osoby, które będą miały duże znaczenie dla Ciebie.

Planujesz zdradę – Sen ten oznacza, że jest blisko Ciebie nieprzychylna Ci osoba, która źle Ci życzy. Taki sen to ostrzeżenie przed zbliżającymi się problemami. Powinnaś dobrze obserwować osoby, które są blisko Ciebie i być ostrożna w obdarzaniu zaufaniem ludzi, ktoś ewidentnie chce Ci zaszkodzić, dlatego uważaj na to, co i komu mówisz.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *