Czy Twój partner jest wierny? Sprawdź to na podstawie Znaku Zodiaku – To działa…

Osoby spod różnych znaków zodiaku, są całkowicie odmienne, mają inne potrzeby i inaczej reagują w tych samych warunkach. Część z nich jest wierna, inni myślą o zdradach i doprowadzają do sytuacji, w których mogą zdradzić partnera. Osoby, które należą do tych znaków zodiaku, są wierne i nie zdradzają:

Byk – Potrzebuje sporo czasu, aby się otworzyć i zaufać, ale jeśli już to zrobi, jest wierny i oddany. Byk skupia się tylko na swoim związku, nie rozgląda się za innymi partnerami, chyba że sam zostanie porzucony. Jeśli jednak jest kochany to nie posunie się do zdrady.

Waga – Dla zodiakalnej Wagi związek to priorytet w życiu. Pragnie czuć się pewnie i bezpiecznie w związku i to samo oferuje partnerowi, chce, aby czuł się komfortowo i pewnie. Związek oparty na zaufaniu jest bardzo ważny, dlatego osoby spod tego znaku zodiaku nie zdradzają.

Koziorożec – Osoby spod tego znaku zodiaku twardo stąpają po ziemi, wiedzą, że krótki przelotny romans nie jest

wart tego, aby burzyć i niszczyć poukładane życie. Dlatego są wierne partnerowi i same także oczekują tego samego w zamian.

Lew – Lew lubi flirtować to fakt. Jednak jest to tylko niewinna zabawa, a nie działania, które mają prowadzić do zdrady. Lew jest szczery i ufny. Jeśli zostanie zdradzony to nigdy nie wybaczy swojej partnerce. Sam nie zdradza praktycznie nigdy.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *