Wróżba dla Samotnych, Singli – kiedy, jak, gdzie, kto…

img11Nie musisz żyć samotnie…

Żyjesz samotnie? Twoje związki rozpadały się a Ty nie wiesz dlaczego? Nie możesz znaleźć właściwej osoby? Chcesz wiedzieć kiedy to się zmieni i co zrobić aby się zmieniło?

Pomogę Ci…

 

 

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz zakupu na tej aukcji a ja przeciągu 6 godzin wyślę Ci odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Dowiesz się kto i kiedy jest Ci pisany, jak również co zrobić aby związek był udany. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Każdy ma swoją “drugą połówkę” ale nie każdy może ją spotkać. To właśnie dzięki mnie nie przegapisz swojego szczęścia.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia zdrowia.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi swoje imię i datę urodzenia oraz krótki opis dotychczasowych problemów w związku lub po prostu ogólnej sytuacji. Do 6 godzin wyślę Ci odpowiedź tą samą drogą. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.
Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy i każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.
Jeżeli preferujesz inny sposób naszej komunikacji tj. sms, komunikator, napisz mi o tym a na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie.

Koszt – cena promocyjna 20 zł

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *