Sennik część XXXXIII – Przeprowadzka

Sen o przeprowadzce jest ważnym snem, którego nie należy bagatelizować.
Najczęściej ma odniesienie do naszego wnętrza, wyraża niepokój, brak akceptacji swojego życia i chęć wprowadzenia zmian.

Przeprowadzka do większego miejsca – Sen te oznacza, iż potrzebujemy w naszym życiu więcej przestrzeni dla siebie. Czujemy się mocno ograniczani, a przez to nieszczęśliwi. Dlatego mara ta, to wskazówka, aby zmienić swoje życie.

Przeprowadzka do gorszego miejsca – Sen ten oznacza, iż w naszym życiu nastaną trudne dla nas czasy, szczególnie w kwestii materialnej. Musimy nastawić się na oszczędzanie i ciężki dla nas czas.

Pomagać innym przy przeprowadzce – Sen ten oznacza, iż w naszym życiu pojawi się nowa osoba, która będzie dla nas ważna. Może także zwiastować problemy z realizacją założonego przez nas planu.

Przeprowadzka dająca szczęście – Sen ten oznacza, iż czekają nas zmiany w życiu, które będą dla nas bardzo korzystne. Może także oznaczać powiększanie się rodziny lub spotkanie miłości na swojej drodze.

Przeprowadzka do innego kraju – Sen ten oznacza zamknięcie ważnego dla nas rozdziału. Prawdopodobnie będzie to nagłe i szybkie, a my nie spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *