Obszerny horoskop jednej sfery na najbliższe 12 m-cy

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia uczuciowego lub zawodowego lub sfery zdrowotnej.

W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:
Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi swoje imię i datę urodzenia oraz informacje o tym, na jakim etapie życia jesteś, z czym zamierzasz się w najbliższym czasie zmierzyć, czego się boisz w wybranej sferze. Jeżeli chcesz wiedzieć tylko to, co pokażą karty, również napisz mi o tym. Do 6 godzin wyślę Ci odpowiedź tą samą drogą. Wróżba to obszerny opis wybranej sfery na najbliższe 12 miesięcy.

Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do wiedzy odnośnie Twojej przyszłości, to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście, nie korzystam z szablonów a każdy mój horoskop jest szczery, zgodny z tym co widzę w kartach i czuję.

Pamiętaj:
Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu, ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię robić, jak się zmienić. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, tego co Cię czek w najbliższych 12 miesiącach w wybranej sferze życia.
Na tej samej zasadzie możesz zamówić również horoskop dla bliskich Ci osób.

Koszt – 30 zł

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *