Jak znaki zodiaku okazują miłość – część I

Okazywać miłość można na wiele sposób, ile osób, tyle możliwości. Znak zodiaku
ma duży wpływ na to, jak okazujemy nasze uczucia. Co ciekawe to mężczyźni o wiele częściej mówią swoim partnerkom, że je kochają.

A jak to wygląda u poszczególnych znaków?

Baran – Osoby te są bezpośrednie, dlatego nie mają problemu z okazywaniem swoich uczuć. Lubią się przytulać, często mówią na głos o swoich uczuciach i całym sobą pokazują światu, że kochają swoją wybrankę.

Byk – Osoby te są dość zamknięte w sobie, ale za to, ich domeną jest dotyk. Są delikatne i czułe, uwielbiają mieć cielesny kontakt ze swoim partnerem. Są także bardzo zazdrosne, a także opiekuńcze, to dla nich oznaka głębokiego uczucia.

Bliźnięta – Osoby te całym sobą chcą pokazać swoje oddanie partnerowi. Dlatego często wyręczają partnera w codziennych sprawach, robią zakupy czy pomagają w codziennych sprawach. Sami lubią dużo mówić, ale swojego wybranka dokładnie słuchają.

Rak – Osoby te są bardzo emocjonalne, a także czułe. Dlatego w każdym momencie chcą aby partnerka czuła się akceptowała i rozumiana. Osoby te dają z siebie wszystko i oddają się całkowite w relacji.

Lew – Osoby te lubią zaskakiwać swoje wybranki, nie są im obce niespodzianki. Jednakże mimo tego, Lew chce, aby codzienne życie partnerki było łatwiejsze, dlatego mimo tego, iż nie lubi tego, to często pomaga w codziennych domowych obowiązkach.

Panna – Są to osoby, które nie lubią mówić o uczuciach. Natomiast bardzo troszczą się o swoje partnerki. Są bardzo pomocne i opiekuńcze, można praktycznie zawsze na nich polegać. Do tego służą dobrą radą.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *