Magia żywiołu powietrza

Światem żądzą 4 żywioły, są nimi: ogień, woda, powietrze i ziemia.
Każdy z nich jest wyjątkowy, ma niesamowitą moc i może nam bardzo pomóc w codziennym życiu. Żywioł powietrza można określić jednym słowem – natchnienie.

Powietrze niezauważalne ludzkim okiem, tak subtelne a czasem tak mocne i silne, że stanowi siłę niszczącą. W zamkniętych pomieszczeniach nie czujemy powietrza, ale wystarczy wyjść na zewnątrz, im wyżej tym mocniej będziemy czuli jego siłę i moc. Choć jest tak nieuchwytne, to cały czas nas otacza, od niego zaczyna się i kończy nasze życie, na pierwszym i ostatnim oddechu. Bez powietrza nie byłoby nas, ani nic innego na Ziemi.

Powietrze jest zmienne, trudne do uchwycenia, jest kojarzone z dużą przestrzenią i niezależnością, a także czasem z niebyt realistycznym podejściem do życia. Powietrze może bardzo szybko zmienić swój stan, od huraganu do spokojnego stałego powietrza, taka zmiana może trwać krótką chwilę. Dlatego jest to symbol szybkich, nagłych zmian, a także oczyszczenia i odświeżenia swojego życia.

Znaki zodiaku związane z tym żywiołem to Bliźnięta, Wodnik oraz Waga. Osoby te są bardzo otwarte, liberalne, dobrze czują się na otwartych przestrzeniach, a także potrzebują wiele wolności dla siebie. Nie lubią, aby ktoś za nie podejmował decyzje. Do tego działają szybko, są w ciągłym ruchu.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *