Magia żywiołu ziemi

Światem żądzą 4 żywioły, są nimi: ogień, woda, powietrze i ziemia. Każdy z nich jest wyjątkowy,
ma niesamowitą moc i może nam bardzo pomóc w codziennym życiu. Żywioł ziemi można określić jednym słowem – materia.

Żywioł ten odpowiada za sprowadzenie życia do materii. Jest to wytworzenie, wykształcenie oraz namacalne urzeczywistnienie życia. Ponadto Ziemia symbolizuje także dobrą organizację i budowanie od podstaw. Ziemia jest matką wszystkich innych żywiołów, to z niej budzi się życie, jest mocno namacalna, można ją odczuwać wszystkimi zmysłami. Do tego jest bardzo stabilna i każdy może poczuć jej moc. Ziemia jest opoką, która daje poczucie pewności i stabilność.

Znakami które należą do żywiołu Ziemi są: Koziorożec, Panna i Byk. Osoby, które należą do żywiołu Ziemi, są mocno stabilne emocjonalnie, a także osoby te przywiązują się do danego stanu i nie przepadają za zmianami. Są także zamknięte w sobie, nie lubią mówić o swoich uczuciach. Są zdecydowane i często zaborcze. Z drugiej strony dają poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz mocniej stąpać po Zmieni, a nie bujać w obłokach, jak najczęściej staraj się mieć kontakt z ziemią. Wychodź na spacery, siej i sadź, chodź boso po ziemi, kładź się na niej, dotykaj roślin i przebywaj na łonie natury. Zaproś żywioł Ziemi już dziś do swojego życia.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *