Sennik część XXXXVII – Morze

Sny o morzu dotyczą nas samych, tego co przeżywamy, to tajemnice naszej nieodkrytej psychiki, nieświadomość, uczucia, które są głęboko w nas samych. Mary te dotyczą tego jaki jest nasz stan duchowy, tego czy w naszym organizmie panuje harmonia, czy wręcz przeciwnie, przeżywamy trudny czas, jak zawsze wszystko zależy od szczegółów:

Spokojne morze, ładna pogoda – Sen te oznacza, iż mamy dobre samopoczucie, jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z naszego życia. Mara ta zapowiada spokojny czas, pełen relaksu i spokoju. Jest to znak, że jesteśmy na etapie życia kiedy czujemy się spełnieni i szczęśliwi.

Wzburzone morze – Sen ten oznacza, iż jesteśmy w trudnym dla siebie momencie życia, nie radzimy sobie ze swoimi uczuciami i emocjami, które w nas są. Zdecydowanie otaczająca nas rzeczywistość nas przerasta, a nas czekają problemy na wielu płaszczyznach. Jest to także zapowiedź nadchodzących zmian w życiu.

Wyjazd nad morze – Sen te oznacza, iż za bardzo przejmujemy się sprawami błahymi. Jest to informacja, iż powinniśmy przestać tyle się martwić, a zacząć cieszyć się życiem. Ponadto jest to sygnał, że potrzebny nam jest odpoczynek.

Czyste/brudne morze – Jeśli morze na które patrzymy jest czyste oznacza to, że mamy w sobie wiele sił witalnych i energii, a także mamy dobre zamiary wobec innych ludzi. Jeśli natomiast we śnie morze jest brudne oznacza to naszą słabą kondycję zdrowotną, a także może oznaczać iż nie ma szczerych zamiarów wobec innych ludzi.

Pływanie w morzu – Sen ten oznacza, iż lubimy nowe wyzwania i lubimy swoje życie. To znak, że dobrze się czujemy sami ze sobą i chętnie przekraczamy nowe granice.

Tonięcie w morzu – Sen ten oznacza, iż czekają nas problemy w nadchodzącym czasie i to my sami będziemy winni temu co się wydarzy. Dlatego warto dobrze się zastanowić zanim podejmie decyzje, których potem będziemy żałować.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *