Horoskop, przepowiednia na rok, miesiąc po miesiącu – NOWOŚĆ!

Poznaj to, co Ci pisane w tym roku, miesiąc po miesiącu…horoskop-przepowiednia

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia zdrowia.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi swoje imię i datę urodzenia oraz informacje o tym, na jakim etapie życia jesteś, z czym zamierzasz się w najbliższym czasie zmierzyć, czego się boisz. Jeżeli chcesz wiedzieć tylko to, co pokażą karty, również napisz mi o tym. Do 24 godzin wyślę Ci odpowiedź tą samą drogą.Wróżba to opis kolejnych 12-tu miesięcy, miesiąc po miesiącu, zgodnie z tym, co pokażą karty.

Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do wiedzy odnośnie Twojej przyszłości, to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.
Gwarantuję indywidualne podejście, nie korzystam z szablonów a każdy mój horoskop jest szczery, zgodny z tym co widzę w kartach i czuję.
Jeżeli preferujesz inny sposób naszej komunikacji tj. sms, komunikator, napisz mi o tym a na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie.

Na tej samej zasadzie możesz zamówić również horoskop dla bliskich Ci osób.

Koszt – 120 zł

Mariwa

One thought on “Horoskop, przepowiednia na rok, miesiąc po miesiącu – NOWOŚĆ!

  1. Pingback: Cennik - Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *