Sennik – Symbolika snów – Krew

Krew to symbol życia i śmierci. Mimo, iż mamy negatywne skojarzenia ze śniącą się krwią,
to należy pamiętać, że krew to nie tylko śmierć, ale także życie, energia witalna, dzięki której możemy funkcjonować. Z tego powodu sny o krwi, nie koniecznie muszą być negatywne, wszystko zależy od naszego aktualnego stanu psychicznego i fizycznego.

Krew, która cały czas krąży w naszym organizmie jest symbolem zmian w naszym życiu. Krew połączona z żywiołem ognia jest symbolem namiętności, natomiast połączona z żywiołem wody staje się symbolem oczyszczającej mocy. A jak interpretować konkretne sny o krwi.

Jeśli Ty krwawisz – Jest to oznaka wewnętrznego oczyszczenia, znak, że nadchodzi to, co nowe, a stare zaczyna przemijać. Jeśli krwawisz bardzo obficie, może to oznaczać całkowicie zakończenie czy odcięcie się od konkretnego rozdziału w Twoim życiu.

Jeśli widzisz siebie krwawiącego – Sen ten oznacza, że cierpisz duchowo, ten sen oznacza, że masz w sobie lęki i problemy, z którymi sobie nie radzisz. Jest to symbol uciekających z Ciebie sił witalnych i energii. Jest to najwyższy czas zająć się ułożeniem swojego życia, rozwiązanie problemów.

Picie krwi/transfuzja – Sen ten jest bardzo pozytywny. Oznacza przypływ siły, a także stymulujący wpływ na Ciebie, może oznaczać także kreatywność i pojawienie się miłości w Twoim życiu. Ponadto jest to znak poprawy w sferze finansów.

Widok krwi u bliskich osób – Sen ten oznacza, że martwisz się o bliskich, prawdopodobnie wiesz lub czujesz, że

bliska Ci osoba zmaga się z problemem i chcesz jej pomóc, choć ona teoretycznie ona nie pokazuje po sobie, że ma poważny problem.

Krążąca krew – To bardzo dobry sen. Oznacza on, że Twoje wybory są dobre i trafne. Kroczysz dobrze obraną drogą, której powinnaś nadal się trzymać. Jeśli natomiast krew jest w pewnym momencie blokowana i nie może płynąć dalej jest to znak, że napotkasz przeszkody w realizacji swoich planów.

Krew płynąca z nosa lub ust – Jest to ostrzeżenie organizmu, przed chorobą lub złym stanem psychicznym. W tym przypadku interpretacja jest dosłowna, jeśli krew płynie z Twojego organizmu, to problemy dotyczą Twojej osoby. Jeśli krew płynie u kogoś bliskiego, to ta osoba ma poważne problemy.

Mariwa

 

2 thoughts on “Sennik – Symbolika snów – Krew

    1. Witam, zdecydowanie jest to związane z Twoimi wewnętrznymi obawami, zmartwieniami, czymś ci Cię trapi. To taka informacja dla Ciebie, że powinnaś jak najszybciej się z tym uporać. Pozdrawiam Mariwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *