Czy Twoja druga połówka to flirciarz? Sprawdź to na podstawie Znaku Zodiaku – To działa…

Niektóre osoby pragną stałych i trwałych relacji, inni wręcz przeciwnie, lubią przelotne znajomości,
potrafią pięknie mówić, flirtować, są romantykami, ale niestety nie wiąże się z tym prawdziwe uczucie, a chęć przeżycia przygody, która tak szybko, jak się zaczyna, tak szybko się kończy.

Osoby, które należą do tych znaków zodiaku, najczęściej nie pragną stałego związku, za to są świetni w podrywie.

Lew – Osoby spod tego znaku zodiaku, to urodzeni podrywacze. Uwielbiają podrywać, w ten sposób potwierdzają swoją atrakcyjność, sami prawią dużo komplementów i równi mocno uwielbiają je otrzymywać. Najczęściej mają bardzo wiele przygód, zanim zdecydują się na trwały związek.

Skorpion – Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo namiętne. One zazwyczaj całym sobą emanują seksapilem. Są

mocno uwodzicielskie, nieco tajemnicze i mają w sobie coś wręcz magicznego co przyciąga do nich innych. Ich podryw jest przepełniony napięciem i chemią, mało kto im się oprze.

Rak – Z jednej strony jest nieśmiały, z drugiej wie jak prawić komplementy i wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Ma doskonale rozwinięta intuicję, dlatego wie co i jak powiedzieć, aby zdobyć to, osobę na której Mu zależy. Potrafi pięknie mówić, ale często Jego słowa nie pokrywają się z czynami, szczególnie te dotyczące wspólnej przyszłości.

Wodnik – To urodzony podrywacz. Potrafi oczarować ciekawą rozmową, wspólnie spędzonym czasem. Jest nietuzinkowy, ma ciekawe pomysły i potrafi nie raz zaskoczyć. Szybko zdobywa serca, mimo iż wcale nie robi w tym kierunku. Silnie przyciąga do siebie kobiety, mimo, iż sam nie planuje poważnej relacji.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *