Sennik część XVII – Woda

Woda jest niezwykłym symbolem. Jest początkiem i końcem. Ma różne stany skupienia,
niewyobrażalną siłę, które potrafi tworzyć, powoływać do życia i niszczyć. Woda potrafi oczyszczać ciało i umysł, a także pokazywać jacy inni są na prawdę.

Sny, w których występuje woda, oznaczają nasz stan emocjonalny, a także jest źródłem podświadomej wiedzy, z której powinnyśmy korzystać.

Czysta, spokojna woda – Taki sen jest bardzo dobry. Oznacza on, że Twój stan duchowy jest zrównoważony, jesteś szczęśliwy i czeka Cię powodzenie w praktycznie każdej sferze Twojego życia. Sen ten to także symbol uspokojenia wewnętrznego i wyciszenia.

Brudna woda – Jest to negatywny sen. Oznacza on, że jest w nas wiele niepokoju i lęków. Mamy problemy z

podjęciem decyzji, nie wiemy, w którą stronę iść w swoim życiu. Ponadto oznacza mocno materialne podejście do życia. Może także brak pewności siebie i brak zaufania o samego siebie.

Woda wzburzona – Sen ten oznacza, iż czeka nas nerwowy okres w życiu. Na pewno będą się z tym wiązały zmiany, które będą miały bardzo silny wpływ na nas. Sen ten zazwyczaj dotyczy sfery uczuciowej. Jest to zmiana z naszej strony, z uczuć pozytywnych na negatywne w stosunku do bliskiej osoby.

Zanurzać się lub pływać w wodzie – Sen ten oznacza, iż pragniemy zmian w naszym życiu i one nadejdą. Jest to symbol uporządkowania swojego życia, a także wybaczenie samemu sobie. Sen ten jest bardzo dobry i oznacza, że rozwijamy się duchowo i lepiej poznajemy samych siebie.

Topienie się lub utonięcie – Wbrew pozorom to dobry sen. Oznacza on, że kończy się pewien etap w naszym życiu i nadchodzi kolejny. Jest to całkowite zerwanie z przeszłością, z tym, co było negatywne i teraz przyjdzie czas na to, co nowe i lepsze.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *