Zwierzę mocy – Baran

Baran to zwierzę, które jest znane ze swojej wytrwałości i ogromnej siły woli.
Dawniej symbolizował także energię, siłę przebicia i płodność. Jest ściśle związany z ogniem. Zwierzę to, to także symbol dużych zmian w życiu, które sami będziemy inicjować, tym samym dodaje nam on odwagi i siły do działania. Jest to zwierzę, które pokazuje jak znaleźć w sobie siłę i energię, a także odwagę, dzięki którym będziemy iść pewnie przez życie, nie obawiając się zmian.

Baran daje nowe życie także symboliczne, może dać nowe życie nam samym. Jeśli tylko będziemy chcieli wejść na całkiem nową ścieżkę życia i rozpocząć nowy etap. Zwierzę to dodaje optymizmu i pomaga dostrzec wszystkie szanse, które los stawia na naszej drodze. Dzięki temu, uda nam się pokonać przeszkody i nie przejmować się niepowodzeniami, a wyciągać z nich cenną lekcję. Baran to zwierzę bardzo wytrwałe, które także pokazuje, aby trzymać się wyznaczonego celu i nie poddawać mimo napotykanych trudności. Pokazuje, że ważne jest, aby samemu wychodzić z inicjatywą, a nie biernie czekać, aż w naszym życiu nastąpią zmiany.

Zwierzę to ma dużą głową i mózg w porównaniu do reszty ciała. Pokazuje jak wykorzystywać swoje naturalne atrybuty, aby działać roztropnie, ale też asertywnie. Baran to zwierzę stadne, które uczy nas jak w naturalny sposób być przywódcą, który dba o swoich podopiecznych. Ponadto pokazuje, że potrafi działać dla dobra większej grupy, skupiać się na dobrze ogółu, a nie tylko swoim.

Karty tarota pokazują, że jeśli chcesz być odważniejszy w swoich działaniach, chcesz optymistycznie patrzeć w swoją przyszłość, a przy tym chcesz zachować równowagę ducha i ciała, wybierz barana na swoje zwierzę przewodnie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *