Horoskop partnerski Bliźnięta + Waga

Te dwa znaki Zodiaku bardzo wiele łączy. Oboje bardzo dobrze
czują się w towarzystwie innych osób, lubią rozmawiać, mają dużo energii w sobie i są pełni entuzjazmu. To wszystko sprawia, że gdy los łączy ich drogi, od razu pojawia się miedzy Nimi chemia. Wystarczy kilka chwil spędzonych razem, aby okazało jak wiele ich łączy, a Oni pragną być dla siebie kimś więcej niż tylko znajomymi.

Jest to bardzo dobrze dobrana para. Każde z nich obdarza drugą stronę silnym uczuciem, pragną zaspokajać potrzeby drugiej strony. Łączy ich podobny system wartości. Mogą być nie tylko partnerami w życiu prywatnym, ale także biznesowym. Często takie pary, są dla siebie najlepszymi i najbliższymi przyjaciółmi. Oboje są ciekawi świata, lubią spędzać czas poznając wszystko to co nowe. Są także dobrani w łóżku. Oboje chętnie będą próbować wszystkiego co nowe.

Problemem w tej relacji może być emocjonalność. Każde z nich pod wpływem emocji podejmuje decyzje, których

czasem mogą żałować. Szczególnie są dla nich niebezpieczne kłótnie, w których nie panują nad sobą. Choć to Waga będzie pokazywała przyziemne życie osobie spod znaku Bliźniąt, to czasem też mogą Ją ponieść emocje. Jednakże parter Wagi będzie w stanie uspokoić Ją i ukoić nerwy, a także rozbawić, co jest bardzo ważne. W takim związku osoby, są zazwyczaj mocno do siebie przywiązani i nie lubią długiej rozłąki.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *