Horoskop partnerski Bliźnięta + Koziorożec

Tarot pokazuje, że to bardzo specyficzne połączenie znaków zodiaku. Rzadko zdarza się,
aby te osoby, spod tych dwóch znaków zodiaku zdecydowały się na związek, a jeśli tak się dzieje, to potrzeba bardzo dużo pracy nad relacją aby ona przetrwała. Niestety, ale są na to małe szanse. Osoba spod znaku Bliźniąt chce być zawsze i wszędzie, lubi towarzystwo, jest w ciągłym ruchu. Potrafi rozbawić zodiakalnego Koziorożca, ale swoim codziennym zachowaniem raczej będzie działać mocno na nerwy swojemu partnerowi.

Koziorożec jest zupełnym przeciwieństwem swojego partnera. Lubi ład i porządek, zdecydowanie chce dominować w relacji i nie znosi sprzeciwu. Lekkie podejście do życia Jej nie odpowiada, a takie właśnie podejście mam Jej partner. Zarówno jeśli chodzi o cele życiowe jak i podejście w związku, są na dwóch przeciwnych biegunach. Dlatego w relacji tej jest często wiele spięć i nie porozumień. Osoba, która jest spod znaku Bliźniąt, nie lubi ograniczeń i podejmowania decyzji za Niego, a niestety zodiakalny Koziorożec ma do tego skłonności.

Jako wróżka wiem, też że dodatkowo często kwestia podejścia do finansów, jest u nich mocno problematyczna.

Koziorożec pragnie pewności i stabilności, a także planowania wspólnego budżetu. Natomiast partner żyje z dnia na dzień, nie myśląc o przyszłości licząc, na to, że zawsze się jakoś ułoży i nie umrze z głodu.

Dlatego, aby ta relacja przetrwała jest potrzebne bardzo dużo miłości, a także chęci do pracy nad chodzeniem na kompromisy i akceptowaniu potrzeb partnera. Jeśli jesteś w takiej relacji warto sprawdzić co mówi na ten temat tarot, jest to wróżba horoskop partnerski. Jeśli natomiast pragniesz wiedzieć jak potoczy się Twoja relacja, to chętnie postawię dla Ciebie karty tarota, jest to wróżba związek czy wyjdzie.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *