Sennik część XXXIV – Zakupy

Jako wróżka często spotykam się z częstymi zapytaniami odnośnie snów. Tarot jest bardzo pomocny przy interpretacji snów, dlatego zapraszam do korzystania z mojego sennika. Sen o zakupach jest zazwyczaj przyjemny. To część naszego codziennego życia, natomiast jeśli śnimy o zakupach, zazwyczaj jest to oznaka, iż czegoś nam brakuje lub pragniemy mieć to co jest dla nas niedostępne. Może to być także ostrzeżenie przed niepotrzebnymi wydatki i bardziej odpowiedzialnym zarządzaniem sowim portfelem.

Zakupy to także sen, który często mówi, że staniemy przed wyborem, który może się okazać dla nas niełatwy. Jak zawsze warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów takiego snu.

Zakupy spożywcze – Sen ten oznacza, iż w najbliższym czasie napotkają nas trudności w kwestii finansowej. Na szczęście będą to tylko trudności, które uda nam się pokonać i z czasem uzyskamy pieniądze, ale musimy się nastawić na to, że łatwo nam to nie przyjdzie.

Robienie dużych, różnorodnych zakupów –  Jest to bardzo pozytywny sen. Sen ten oznacza, iż czeka nas przypływ gotówki, a także uda nam się spełnić swoje marzenia. Może także oznaczać, iż czeka nas niespodzianki i sami otrzymamy prezent.

Zakupy ubrań – Sen ten ma dwa znaczenia. Pierwsze to znak, iż chcemy poczuć się lepiej i bardziej atrakcyjni w

swojej skórze. Natomiast skupiamy się na zmianach powierzchownych, zamiast na zmianie swojego wnętrza. Sen ten może także oznaczać, że oceniamy ludzi za szybko nie dając im szansy pokazania, jacy tak naprawdę są.

Chodzenie po sklepie i nie kupienie niczego – Sen ten oznacza, iż mamy problemy z podejmowaniem decyzji. Nie wiemy w którą stronę podążać i co robić. Jest to także znak, iż powinniśmy się skupić na tym, co jednej rzeczy, a nie zajmować się wieloma sprawami naraz.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *