Sennik część XXXV – Prezenty

Sny związane z prezentami są zazwyczaj bardzo przyjemne i zwiastują pozytywne dla nas wydarzenia. W życiu codziennym czy otrzymujemy prezent czy go wręczamy, jest to dla nas bardzo miła chwila, która pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Podobnie jest w snach, po przebudzeniu czujemy się zrelaksowani i mamy więcej energii. A co mówi na ten temat tarot?

 

 

Otrzymywanie prezentu – To dobry sen, oznacza iż czujemy się kochani, miłość nas otacza, wiemy, że mamy na kim polegać w swoim życiu i po prostu jesteśmy szczęśliwi. Chodzi tu zarówno o relacje z partnerem jak i przyjaciółmi. Drugie znaczenie tego snu to, że możemy się spodziewać przyjemnej niespodzianki w najbliższym czasie.

Dajemy prezent – To także pozytywny sen. Jeśli obdarowujemy konkretną osobę upominkiem jest to znak, iż

cenimy tą osobę, jest ona dla nas ważna i chcemy, aby o tym wiedziała. Jeśli dajemy nieznajomej osobie prezent, jest to znak, iż nasze nastawienie do ludzi jest bardzo przyjazne i każdemu życzymy dobrze, a pozytywna energia z nas emanuje.

Pakowanie prezentu – Sen ten oznacza, iż chcemy imponować innym pragniemy, aby inni ludzie podziwiali nas za to co robimy. Oznacza on także, że szanujemy innych ludzi i liczymy się ze zdaniem innych.

Własnoręczne tworzenie prezentu  – Sen ten oznacza, iż pragniemy się rozwijać, pragniemy poznać lepiej samych siebie. Jest to informacja, że czeka nas rozwój duchowy, a my z czasem wjedziemy na wyższy poziom świadomości.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *