Wróżba dla Samotnych, Singli – kiedy, jak, gdzie, kto…

img11Nie musisz żyć samotnie…

Żyjesz samotnie? Twoje związki rozpadały się a Ty nie wiesz dlaczego? Nie możesz znaleźć właściwej osoby? Chcesz wiedzieć kiedy to się zmieni i co zrobić aby się zmieniło?

Pomogę Ci…

 

 

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz zakupu na tej aukcji a ja przeciągu 6 godzin wyślę Ci odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Dowiesz się kto i kiedy jest Ci pisany, jak również co zrobić aby związek był udany. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Każdy ma swoją “drugą połówkę” ale nie każdy może ją spotkać. To właśnie dzięki mnie nie przegapisz swojego szczęścia.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia zdrowia.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi swoje imię i datę urodzenia oraz krótki opis dotychczasowych problemów w związku lub po prostu ogólnej sytuacji. Do 6 godzin wyślę Ci odpowiedź tą samą drogą. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy i każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.
Jeżeli preferujesz inny sposób naszej komunikacji tj. sms, komunikator, napisz mi o tym a na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie.

Zapraszam serdecznie

– Cena standardowa 20 zł,
– opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 40 zł.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *