Wyczaruj sobie szczęście i powodzenie na rok 2019

Ten rok może być dla Ciebie przełomowy i może Ci się powodzić w wielu sferach życia,
a Ty możesz być szczęśliwy i zadowolony ze swojego życia. Jak tego dokonać? Oto kilka prostych kroków, dzięki którym możesz sprawić, iż w tym roku czeka Cie powodzenie.

Rytuał oczyszczający dom:
Przede wszystkim musisz się odciąć od tego co okazało się niepodpowiedzeniem w zeszłym roku. W tym celu możesz spalić np. zeszłoroczny kalendarz, czy zdjęcia kojarzcie Ci się negatywnie. To będzie Twoje oczyszczenie z negatywnej energii. Możesz do tego użyć czarnej lub białej świecy.

Pozbywanie się negatywnej energii, przez porządki:
Następnie czas na porządki w domu. Wyczyść wszystkie lustra, napraw przeciekające krany, dopilnuj, aby wszystkie zegary w domu działały prawidłowo, a drzwi nie skrzypiały i prawidłowo się zamykały. To są nośniki negatywnej energii,

Kiedy już nie ma przy Tobie złej energii, czas przyciągnąć do siebie dobrą, pozytywną energię, która sprawi, iż będziesz mieć powodzenie w tym roku. Postaw na naturę, w tym celu w Twoim domu powinny znajdować się rośliny i kwiaty. Zdecydowanie powinniście mieć w domu bambusy. Rośliny te przynoszą szczęście, powodują harmonie i spokój. Dlatego bambus powinien stać w sercu domu, może być w salonie lub innym miejscu, w którym spędzacie najwięcej czasu w ciągu dnia. Natomiast w kuchni warto postawić aloes, który nie tylko leczy rany, ale także wykorzystywany w kuchni usuwa toksyny z organizmu i wzmacnia cały układ odpornościowy.

Dom możesz także ozdobić dzwoneczkami, podkowami oraz łapaczami snów, które będą odganiały i pochłaniały negatywną energię. Nawet jeśli nie do końca jesteś przekonany do właściwościowi i mocy tych przedmiotów, będą one stanowiły funkcję ozdobną i na pewno nie zaszkodzą.

Nie robiąc nic, nic nie zmienisz w swoim życiu, dlatego podejmij wyzwanie i spraw, aby nowy rok w który właśnie wchodzimy był pełen miłości, szczęścia, zdrowia i magii. Powodzenie jest w zasięgu Twojej ręki!

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *