Sennik część XXXIX – Nieznajomy

Najczęściej sen o kimś nieznajomym, jest związany z nami samymi, z nieodkrytymi obszarami
naszej świadomości. Może także oznaczać, iż tłumimy w sobie nasze prawdziwe potrzeby. Często jest to także zapowiedź zmian i mimo iż we śnie odczuwamy niepokój, jest to zazwyczaj korzystna dla nas mara. Wszystko zależy oczywiście od okoliczności.

Spotkanie nieznajomego – Sen ten oznacza, iż w niedługim czasie poznany nową osobę, która może stać się dla nas ważna, może to być także zapowiedź nowego związku. Nastaw się na to, że osoba ta będzie miała duży wpływ na Twoje życie.

Nieznajoma osoba w podeszłym wieku – Sen ten oznacza, iż w nadchodzącym czasie czekają nas problemy, z którymi nie będziemy mogli sobie poradzić. Jednakże, rozwiązaniem ich będzie rada od starszej, bardziej doświadczonej życiowo osoby.

Nieznajomy, który nas śledzi – Sen ten oznacza, iż boimy się zmian, nie chcemy, iść do przodu w swoim życiu, cały czas trzymamy się kurczowo znanych i utartych ścieżek. Sen tej jest znakiem, aby otworzyć się na to co nowe.

Grupa nieznajomych – Sen ten oznacza, iż w najbliższym czasie wejdziemy w nowe towarzystwo, poznamy wiele osób. Może to się wiązać ze zmianą pracy, szkoły czy miejsca zamieszkania. Jeśli czujemy się dość swobodnie przy nich, oznacza to iż czeka nas bardzo dobry czas w kwestii relacji.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *