Jak przetrwać Blue Monday?

Wielkimi krokami zbliża się najtrudniejszy i najsmutniejszy dzień w roku, czyli blue monday,
który wypada już w najbliższy poniedziałek, czyli 21.01.2019 r. Tego dnia możemy mieć depresyjny nastrój z wielu powodów, między innymi ze względu na niedotrzymane postanowienia noworoczne, kończący się okres świąteczny, długi i problemy finansowe, niesprzyjającą aurę.

Co zrobić, aby ten dzień był dla nas łatwiejszy i bardziej znośny?

1. Zapal świecę – Najlepiej jeśli tego dnia zapalimy świecę o kolorze zielonym, białym lub srebrnym. Więcej informacji o świecach intencyjnych znajdziesz tutaj.

2. Przygotuj sobie ulubiony napój herbatę, sok czy kawę – pij powoli, w spokoju delektując się smakiem, nie myśl o niczym innym tylko, o tej danej chwili.

3. Spędź czas z bliskim – Nic tak nie poprawia nastroju, jak spotkanie z osobami, które są dla nas ważne i przy których może odpocząć psychicznie.

4. Spędź czas na łonie natury – Tego dnia warto wybrać się na spacer, dotlenić się, rozkoszować widokami przyrody i oderwać myśli od codziennych zmartwień.

5. Rozpieść się także w kuchni – Tego dnia dajemy sobie trochę luzu z dietami i ograniczeniami, sięgnijmy po ulubione smakołyki i doceńmy ten smak.

A Wy jakie macie swoje sposoby na przeżycie tego trudnego okresu? Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami w komentarzach.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *