Horoskop partnerski Rak+Panna

To ciekawe choć początkowo dość trudne połączenie znaków. Oboje są mocno zamknięci w sobie, dlatego zazwyczaj mija dużo czasu zanim, któreś z nich zdecyduje się na wykonanie pierwszego kroku, czy w późniejszym czasie na rozwinięcie relacji i przejście z relacji koleżeńskiej do partnerskiej. Natomiast kiedy to nastąpi okazuje się, że są całkiem dobrze dobraną parą.

Oboje pragną stałej i trwałej relacji. Nie w głowie im przelotne znajomości i romanse. Dla każdego z nich związek jest priorytetem w życiu. Szczęśliwa rodzina to jest to czego pragną, a kochający się partnerzy, którzy z chęcią wracają do domu po ciężkim dniu pracy i mogą ze sobą porozmawiać i pobyć jest dla nich ogromnym szczęściem.
Zodiakalny Rak jest bardzo dobrym oparciem dla zodiakalnej Panny. Potrafi wysłuchać i po prostu być obok. Zodiakalna Panna może nauczyć bardziej praktycznego podejścia do życia swojego partnera, a także podejmowania jednoznacznych decyzji, bez ciągłego roztrząsania spraw na nowo.

Problemem tej relacji może okazać się zbyt duża emocjonalność i wrażliwość zodiakalnego Raka, co będzie mocno przeszkadzało twardo stąpającej po ziemi i krytycznej Pannie. Natomiast zodiakalna Panna może się okazać dla zodiakalnego Raka zbyt oschła i zbyt surowo oceniająca, a także mało uczuciowa. Na pewno w tej relacji podejście do postrzegania i przeżywania uczuć jest sprawą mocno konfliktową. Mimo tego, jest duża szansa na to, że w tym przypadku miłość zwycięży, a para ta stworzy szczęśliwy związek.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *