Horoskop partnerski – Rak+Waga

Kiedy ta para się poznaje często pojawia się między nimi duże przyciąganie i niewidoczna chemia. Początkowo bardzo dobrze się rozumieją. Dużo czasu poświęcają na rozmowy i lepsze poznanie się. Zodiakalna Waga będzie chciała za wszelką cenę odkryć tajemnice jakie skrywa partner. Oboje są uczuciowi i pragną trwałej i stałej relacji. Każde z nich w dłuższej perspektywie czasu chce założyć rodzinę.

Zodiakalny Rak może być bardzo dobrym przyjacielem dla swojej partnerki, zawsze Ją chętnie wysłucha, a także da dobre rady jeśli o nie poprosi. Natomiast osoba urodzona jako Waga, może pokazać Rakowi inny świat, otworzyć Go na otoczenie i sprawić, że Jego życie będzie bardziej szczęśliwe.

Po początkowym zauroczeniu często okazuje się, że jednak różnice bardzo ich dzielą. Przede wszystkim mają zupełnie inne temperamenty. Zodiakalny Rak najchętniej spędzałby czas w zaciszu domowym, natomiast osoba urodzona jako Waga woli każdą wolną chwilę wykorzystywać na spotkania z przyjaciółmi, czy na wycieczki. Na pewno jest to sprawa, która wymaga od nich znalezienia złotego środka.

Problem w przypadku tej pary jest to, że Rak często zmienia zdanie i wolno podejmuje decyzje, co bardzo przeszkadza Wadze i powoduje kłótnie. Natomiast Rakowi może przeszkadzać zbyt chaotyczne i ekstrawaganckie życie, które lubi Waga. Relacja ta na pewno nie należy do łatwych, jednakże jest zazwyczaj oparta na prawdziwej miłości, dlatego przy odpowiedniej pracy jest szansa na to, ze ta para przetrwa. Na pewno w ich przypadku bardzo pomocny okaże się rytuał na miłość, który pomoże im zaakceptować dzielące ich różnice.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *