Czy Twoja druga połówka jest dżentelmenem? Sprawdź to na podstawie znaku zodiaku

To jaki mamy znak zodiaku, często wpływa nie tylko na nasz charakter, ale także na to jak traktujemy inne osoby. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku, są prawdziwymi dżentelmenami, a każda kobieta w ich towarzystwie czuje się wyjątkowo,jak księżniczka czy dama. Sprawdź czy Twój wybranek należy do tej grupy.

Wodnik – To specjalista od romantycznych spotkań, bardzo kreatywny, przy tym zawsze szarmancki i dbający o potrzeby swojej wybranki. Jest odpowiedzialny i dotrzymuje złożonych partnerce obietnic.

Baran – To bardzo empatyczny mężczyzna. Zna potrzeby swojej kobiety, jest dobrym słuchaczem, prawdziwym powiernikiem tajemnic. Daje swojej partnerce poczucie bezpieczeństwa i pewności. Przy takim mężczyźnie, kobieta będzie rozpieszczana.

Lew – Mężczyzna urodzony pod tym znakiem, wie jak zadbać o kobietę, potrafi prawić komplementy, sprawia, że partnerka czuje się wyjątkowo. Nie szczędzi też pieniędzy na rozpieszczanie swojej wybranki.

Waga – Związek jest priorytetem w życiu mężczyzny urodzonego jako zodiakalna Waga. Dlatego dba o swoją partnerkę, chce aby była szczęśliwa, dlatego spełnia Jej większe i mniejsze marzenia. Zawsze stara się zachować tak, aby Jej nie urazić.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *