Horoskop partnerski Rak + Strzelec

To bardzo trudne połączenie osób. Kiedy się poznają zazwyczaj nie są sobą zainteresowani
i szybko zmieniają towarzystwo. Jednak czasem, tak duże przeciwieństwa potrafią się przyciągnąć i takie osoby wchodzą w związek i relację i wtedy muszą nastawić się na duże wyzwanie.

Zodiakalny Rak może nauczyć się od zodiakalnego Strzelca otwartości na świat, może poszerzyć znacznie swoje horyzonty myślowe i odkryć życie z zupełnie innej strony. Natomiast Strzelec może zwolnić tempo życia, które prowadzi, dzięki Rakowi i docenić rodzinny dom.

Niestety, w tej relacji jest bardzo wiele przeszkód. Osoba urodzona jako zodiakalny Strzelec może czuć się mocno organiczna, przez nadopiekuńczego Raka. Może wręcz czuć, że jest jej zabierana przestrzeń, której tak potrzebuje. Natomiast zodiakalny Rak może nie rozumieć potrzeby ciągłego życia w biegu, w pogoni za coraz to nowymi przygodami. Dodatkowo emocjonalność zodiakalnego Raka, będzie powodowało brak zrozumienia ze strony partnera. Dlatego pary te często się kłócą i niestety, ale w dłuższej perspektywie czasu najczęściej się rozchodzą.

Jeśli jednak decydują się na walkę o związek czeka ich trudne wyzwanie. Te dwa przeciwieństwa muszą wykonać bardzo dużą pracę nad związek, aby ich relacja przetrwała. Na pewno w ich przypadku potrzebny jest rytuał na miłość, aby ich relacja ta miała szansę na pokonanie przeciwności, które ich czekają.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *