Horoskop partnerski Rak+Koziorożec

To bardzo specyficzne połączenie znaków zodiaku. Osoby te albo od początku siebie nie lubią,
albo wręcz przeciwnie łączy ich niespotykana wieź i doskonałe zrozumienie. Zodiakalny Rak może zapewnić partnerowi kochający dom i rodzinną atmosferę, dzięki czemu zodiakalny Koziorożec będzie mógł się skupić na karierze i zarabianiu pieniędzy. Oboje także są domownikami, którzy lubią spędzać czas, przede wszystkim pragną spędzać czas w swoim towarzystwie, w domowym zaciszu.

Problemem w tej relacji jest to, że oboje bardzo lubią stawiać na swoim, nie znoszą sprzeciwu. Dlatego z tego powodu może często dochodzić między nimi do konfliktów i dużych, wybuchowych kłótni, przez które będzie wynikało wiele nieporozumień między nimi. W pewnym momencie może dojść do sytuacji, kiedy każde z nich będzie chciało za wszelką cenę udowadniać drugiej stronie, że ma rację w każdej nawet drobnej sytuacji.
Na pewno ta relacja nie należy do najłatwiejszych, ale partnerzy mogą sobie bardzo wiele ofiarować i stać się lepszymi osobami, które będą o wiele bardziej cierpliwe. Na pewno w przypadku tej relacji bardzo pomocny będzie rytuał na miłość.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *