Horoskop partnerski Rak+Ryby

To połączenie znaków, które może dać związek na lata, a nawet na całe życie.
Relacja ta będzie mocno uczuciowa i emocjonalna. Zarówno osoba spod znaku Ryb jak i spod znaku Raka należą do tego samego żywiołu, jakim jest woda. Dzięki temu, od początku znajomości, bardzo dobrze się rozumieją, jest między nimi niewidoczna nić porozumienia.

Oboje mają takie same potrzeby, dlatego doskonale się rozumieją i potrafią się wczuć w potrzeby drugiej strony. Osoby te wręcz intuicyjnie się wyczuwają, dlatego często ich więź jest bardzo jest bardzo silna, a oni tworzą swój własny, wspólny świat.

Problemem, który może się narodzić w tej relacji, jest to, że obie te osoby są mocno zamknięte w sobie. Nie lubią mówić o uczuciach, o problemach. Ponadto każde z nich jest mocno emocjonalne, a także wrażliwe, co czasami może powodować bardzo silne konflikty. Dodatkowo negatywny nastrój jednej stron, często udziela się drugiej osobie.

Zodiakalny Rak może nauczyć się od partnera szerszego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość, dostrzeżenia tego co nie widoczne gołym okiem, Jego wyobraźnia znacznie się rozwinie. Natomiast zodiakalny Rak może dać partnerowi ciepły dom i rodzinną atmosferę oraz zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Relacja ta jest oparta na miłości i choć nie należy do łatwych ma duże szanse na przetrwanie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *