Horoskop partnerski: Rak + Byk

To bardzo dobre poleczenie osób. Co prawda najczęściej ta relacja rozwija się bardzo powoli
i potrzeba wiele czasu, aby osoby, które należą do tych dwóch znaków zodiaku zostały parą, ale kiedy do tego dojdzie, to jest duża szansa, że stworzą trwałą relację na lata, a możliwe, że nawet na całe życie.

Zarówno zodiakalny Byk jak i Rak są osobami zamkniętymi w sobie, często wycofują się w relacji z innymi osobami, dlatego potrzebują wiele czasu, aby otworzyć się na partnera i zaufać. Jednak kiedy to się już stanie, okazuje się, że bardzo dobrze się rozumieją i wiele ich łączy. Mają przede wszystkim podobne potrzeby i priorytety w życiu. Każde z nich pragnie prawdziwego związku, opartego na uczuciu, rodzina jest dla nich priorytetem, z drugiej strony potrafią zadbać o dobra materialne i godne życie dla swojej rodziny.

Zodiakalny Rak może zapewnić zodiakalnemu Bykowi radosny i pełen ciepłej atmosfery dom, a także może zapewnić opiekę swojemu partnerowi i wykazać się wyrozumiałością. Natomiast zodiakalny Byk może dać partnerowi poczucie bezpieczeństwa, a także swoim charakterem wpływać kojąco i uspokajająco na emocjonalnego Raka. Byk także będzie dobrze tolerował zmienne nastroje partnera. Problemem w tej relacji może być nadmierne zamykanie się każdej z osób w tej relacji i niechęć do rozmowy o pojawiających się problemach. Dlatego tak ważna jest praca nad otwartością i szczerą rozmową w tym związku.Jednak relacje te są oparte na miłości i dlatego mają dużą szansę na przetrwanie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *