Zwierze mocy biedronka

To małe niepozorne stworzenie występuje na całym świecie, liczy ponad 5 tysięcy gatunków,
z czego około 80 występuje na terenie Polski. Zwierzęta te są bardzo pożyteczne dla człowieka, ponieważ żywią się mszycami i czerwcami, dzięki czemu pomagają zwalczać szkodniki roślin uprawnych.

Biedronka jest uznawana za zwierzę przynoszące szczęście. Pojawienie się biedronki wywołuje uśmiech na twarzy, sprawia iż mamy więcej optymizmu w sobie. Zwierzę to przypomina, że nawet coś małego, niepozornego i teoretycznie zwyczajnego może odmienić nasze życie na lepsze. Dlatego dzięki tym małym stworzeniom możemy uwierzyć w siebie, we własne siły i możliwości. Zabiera od nas wszelkie zwątpienie i niedowierzanie w samych siebie. Biedronka, która sama jest małym cudem, uczy nas dostrzegania innych cudów tego świata. Pokazuje nam, że liczy się nasze serce, to co czujemy i nim powinniśmy się kierować w życiu.

Biedronka pokazuje nam, aby skupiać się na tym co tu i teraz, aby dostrzegać piękno całego otaczającego nas świat i doceniać to co mamy. Zwierzę to pokazuje, że szczęście jest w nas samych i przy nas. Otwiera drzwi do świata duchowego, który nas w każdym z nas.

Jeśli pragniesz, aby w Twoim życiu było więcej optymizmu i szczęścia, chcesz odczuwać radość za wszystko co masz, wybierz biedronkę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *