Horoskop partnerski Lew+ Baran

Jest to bardzo ciekawe połączenie osób. Każde z nich należy do żywiołu ognia, dlatego wiele Was łączy. Często od pierwszej chwili poznania, nie wyobrażacie sobie świata bez siebie. Na pewno odbieracie na tych samych falach i czasem albo rozumiecie się bez słów, a czasem dopowiadacie drugą część zdania po sobie. Dlatego często między takimi osobami występuje ogromna chemia i przyciąganie.

Każda z tych osób posiada mocno dominujący charakter, i oboje są silni psychicznie. Dlatego bardzo często po początkowym okresie fascynacji, zaczynają się między nimi kłótnie i i częste wybuchy złości z obu stron. Ich relacja jest jest mocno emocjonalna. Natomiast mimo tego, relacja ta ma dużą szansę na przetrwanie i może to być nawet związek docelowy.

Lew może nauczyć się od Barana podejmowania większej inicjatywy w życiu, nie przejmowania się tak opinią innych ludzi. Natomiast zodiakalny Baran może nauczy się od partnera cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Choć relacja ta na pewno nie należy do łatwych, to dzięki pracy nad związkiem i nauce chodzenia na kompromisy, jest szansa na to, że pokonają przeciwności losu i miłość zwycięży. Na pewno przy tej relacji potrzebny jest rytuał wzmacniający dla związku, który pomoże przetrwać burzliwe okresy, które czekają te pary.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *