Sennik część XXXXVII – Morze

Sny o morzu dotyczą nas samych, tego co przeżywamy, to tajemnice naszej nieodkrytej psychiki, nieświadomość, uczucia, które są głęboko w nas samych. Mary te dotyczą tego jaki jest nasz stan duchowy, tego czy w naszym organizmie panuje harmonia, czy wręcz przeciwnie, przeżywamy trudny czas, jak zawsze wszystko zależy od szczegółów:

Spokojne morze, ładna pogoda – Sen te oznacza, iż mamy dobre samopoczucie, jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni z naszego życia. Mara ta zapowiada spokojny czas, pełen relaksu i spokoju. Jest to znak, że jesteśmy na etapie życia kiedy czujemy się spełnieni i szczęśliwi.

Wzburzone morze – Sen ten oznacza, iż jesteśmy w trudnym dla siebie momencie życia, nie radzimy sobie ze swoimi uczuciami i emocjami, które w nas są. Zdecydowanie otaczająca nas rzeczywistość nas przerasta, a nas czekają problemy na wielu płaszczyznach. Jest to także zapowiedź nadchodzących zmian w życiu.

Wyjazd nad morze – Sen te oznacza, iż za bardzo przejmujemy się sprawami błahymi. Jest to informacja, iż powinniśmy przestać tyle się martwić, a zacząć cieszyć się życiem. Ponadto jest to sygnał, że potrzebny nam jest odpoczynek.

Czyste/brudne morze – Jeśli morze na które patrzymy jest czyste oznacza to, że mamy w sobie wiele sił witalnych i energii, a także mamy dobre zamiary wobec innych ludzi. Jeśli natomiast we śnie morze jest brudne oznacza to naszą słabą kondycję zdrowotną, a także może oznaczać iż nie ma szczerych zamiarów wobec innych ludzi.

Pływanie w morzu – Sen ten oznacza, iż lubimy nowe wyzwania i lubimy swoje życie. To znak, że dobrze się czujemy sami ze sobą i chętnie przekraczamy nowe granice.

Tonięcie w morzu – Sen ten oznacza, iż czekają nas problemy w nadchodzącym czasie i to my sami będziemy winni temu co się wydarzy. Dlatego warto dobrze się zastanowić zanim podejmie decyzje, których potem będziemy żałować.

Wróżka Mariwa


Warning: include(/index.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/mariwa/ftp/mariwa.pl/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *