Horoskop partnerski – Lew + Skorpion

To połączenie osób, które bardzo do siebie pasują. Oboje mają podobne charaktery,
każde z nich jest mocno uczuciowe, dumne i uparte. Do tego każde z nich jest namiętne, dlatego sypialnia będzie miejscem, gdzie się nie tylko dobrze rozumieją, ale i będą się wzajemnie uzupełniać i uczyć. Na pewno w łóżku nie grozi im nuda, a wręcz przeciwnie mogą odkrywać swoje nowe oblicze.

Relacja ta będzie pełna energii, wielu wzniesień, ale także upadków, ze względu na wybuchowość każdej z osób. Ze względu na fakt, iż oboje mają dominujące charaktery, może dochodzić do częstych konfliktów spowodowanych próbą pokazania siły każdej ze stron. Nikt w tej relacji nie będzie chciał odpuścić, dlatego relacja ta nie będzie należała do łatwych. Każde z nich jest także mocno wyczulone na swoim punkcie, dlatego łatwo mogą się nawzajem ranić.

Zodiakalny Skorpion może nauczyć się od partnera luźniejszego podejścia do życia, nie przejmowania się tak problemami i bycia bardziej otwartym na otoczenie. Natomiast zodiakalny Lew może nauczyć się w tym związku co znaczy prawdziwa głębia uczuć, oddanie i wierność. Relacja ta ma szansę na przetrwanie w dłuższej perspektywie czasu, jeśli oboje będą otwarci na potrzeby drugiej strony i nauczą się chodzić na kompromisy. Na pewno w przypadku tej relacji potrzeby jest rytuał wyciszający, aby obie strony mogły, uciszyć emocje i skupić się na pracy nad związkiem.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *