Kolor a Znak Zodiaku – część I

Każdy kolor ma znaczenie, różne osoby całkiem inaczej odbierają barwy, a to który kolor jest dla nas sprzyjający jest zależne od znaku zodiaku do którego należymy. Barwy towarzyszą nam cały czas, otaczają nas i powodują, że energia w nas jest pozytywna lub negatywna, a czasem także neutralna. Dlatego podejmując codzienne decyzje, warto wziąć pod uwagę, która barwa jest dla nas odpowiednia.

Baran – Osoby urodzone jako zodiakalne barany są bardzo żywiołowe, silne i mają w sobie wiele energii i namiętności. Dlatego kolorem tego znaku jest czerwień, która idealnie współgra z temperamentem tej osoby.

Byk – Osoby urodzone jako zodiakalne Byki są silnie związane z naturą i ziemią. Osoby te lubią spokój, życie bez niespodzianek, dlatego ich kolory są przytłumione i delikatne takie jak beże, brązy czy zieleń.

Bliźnięta – Osoby urodzone jako zodiakalne Bliźnięta są żywiołowe, lubią niespodzianki, są pełne energii i rzadko opuszcza ich wesołość. Dlatego ich kolorem jest żółty, który kojarzy się z beztroskim podejściem do życia.

Rak – Osoby urodzone jako zodiakalne Raki nie lubią wyróżniać się z tłumu, lubią stać nieco z boku, chcąc się przy tym czuć dobrze i swobodnie. Dlatego ich kolorem jest szary oraz srebrny, które pozwolą im zachować wewnętrzny spokój.

Lew – Osoby urodzone jako zodiakalne Lwy lubią wszystko to co się błyszczy i jest widoczne z daleka. Do tego chcą się czuć jak królowie, dlatego ich kolorem jest złoty i żółty, które podkreślają ich osobowość.

Panna – Osoby urodzone jako zodiakalne Panny lubią spokój, cenią stabilizację i lubią być na uboczu. Jest silnie związana z naturą, dlatego lubi ciemne kolory, ich kolorem jest czarny i brązowy, a także wszystkie ciemne i stonowane kolory.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *