Feng shui związku

W dosłownym tłumaczeniu feng shui to wiatr i woda, które możemy tłumaczyć jako współgranie z otoczeniem i utrzymanie wewnętrznej równowagi. Feng shui łączy się nierozerwalnie z yin i yang ( więcej o yin yang znajdziesz tutaj: http://mariwa.pl/2018/10/11/1256/), osoby będące z związku, kobieta i mężczyzna są takimi przeciwnościami, które się wzajemnie uzupełniają, razem stanowiąc jedność.

Nikt nie jest ważniejszy, nikt nie jest lepszy, związek to dwóch równych partnerów, którzy powinni razem budować swoją relację opierając się na zasadach sprawiedliwości, poszanowania, miłości i uczciwości.

Często z czasem przychodzą trudne chwile, między partnerami energia staje się negatywna, dlatego warto zastosować zasady feng shui, aby oczyścić atmosferę i poprawić relację. Najlepiej, aby zacząć poprawę relacji od oczyszczenia mieszkania czy domu, w którym przebywacie. Do tego będą potrzebne Ci świece i kadzidła. W pierwszej kolejności należy palić świecę białą, następnie świecę czerwoną. Więcej o świecach intencyjnych znajdziesz tutaj: http://mariwa.pl/2018/01/17/energia-zakleta-w-blasku-swiec/. Potem możesz palić kadzidła o zapachu: szałwii, rozmarynu, cedru, sosny.

Następnie należy zająć się sypialnią. Zgodnie z zasadami feng shui sypialnia powinna znajdować się jak najdalej wejścia do domu. Łóżko powinno stać tak, aby było widać osoby wchodzące do pokoju, natomiast stopy nie powinny wychodzić bezpośrednio na wyjście. Dobrze jest, aby łóżko minimum z jednej strony dotykało ściany. Blisko łóżka nie powinny znajdować się duże szafy, sprzęt do ćwiczeń, a także sprzęty elektroniczne, takie jak telewizor czy komputer. Pokój należy pomalować na delikatny pastelowy kolor, a na ścianach należy zawiesić zdjęcia.

W domu powinny się także znaleźć rośliny zielone, kwiaty cięte, a także akwaria i obrazy z dzikimi zwierzętami, oraz dzwonki. Dzięki wprowadzeniu tych zmian, energia w Twoim domu będzie pozytywna, a energia Twojego związku na pewno się polepszy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *