Horoskop partnerski – Lew + Ryby

Osoby, które należą do tych dwóch znaków zodiaku czeka duże wyzwanie jeśli chcą stworzyć stały związek. Poczałkowo kiedy się poznają, wydaje się, że wręcz idealnie do siebie pasują. Zodiakalny Lew ma przy sobie osobę, która zachwyca się Nim niemal non stop, sama usuwając się w cień.

Natomiast osoba urodzona jako zodiakalna Ryba, ma partnera, który darzy Ją uczuciem, a także pokaże Jej świat w jaśniejszych kolorach. Dlatego w przypadku tego połączeniu często dochodzi do dużego zauroczenia, a z czasem do silnego zderzenia się z rzeczywistością.

Osobie urodzonej jako zodiakalnej trybie, może przeszkadzać zbyt lekki i otwarty styl życia partnera, a także ciągle flirtowanie, którego nie będzie w stanie akceptować. A każdy flirt będzie dla Niej powodem do ogromnych zmartwień. Natomiast zodiakalnemu Lwu może przeszkadzać zbyt negatywne i pesymistyczne podejście do życia, a także duża skłonność do narzekania osoby spod znaku Ryb.

Także sypialnia nie jest miejscem w którym dobrze się dogadają. Zodiakalny Lew lubi eksperymenty, jest bardzo otwarty na poznawanie ciała swojego i partnerki, w przeciwieństwie do zodiakalnej Ryby, która najchętniej zgasiłaby światło i została w pełnym ubraniu. Jeśli relacja ta ma przetrwać to potrzebny jest rytuał na miłość, który wzmocni uczucie między nimi.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *