Sennik część XXXXXII – Akta

Sen, w którym śnią nam się akta to znak, że jesteś przemęczony, masz zbyt dużo obowiązków,
praca i życie prywatne nie cieszy Ciebie i potrzebujesz czasu na regenerację psychiczna i odpoczynek od swoich problemów. Często jest to także znak powrotu do dawnych nierozwiązanych problemów.

Stare akta – Sen ten oznacza, iż cały czas wracasz do przeszłości, nie radzisz sobie z tym co było i winisz siebie, za swoją przeszłość, jest w Tobie dużo lęku związanych z tym co zrobiłeś.

Półki pełne akt – Sen ten oznacza, iż potrzebujesz mieć kontrolę nad wszystkim co jest w Twoim życiu, a także nad osobami, które są w Twoim życiu. Sen ten jest zapowiedzią iż czekają Cię konflikty z bliskimi.

Sporządzanie akt – Sen ten jest zapowiedzią nadchodzących zmian w życiu. Jest to także znak, że nie powinnaś zwlekać z działaniem, dzięki czemu czeka Cię sukces. Nastaw się na to, że Twoja sytuacja finansowa się polepszy i czeka Cię sukces zawodowy.

Nowe akta – Sen ten oznacza, iż czekają Cię nowe wyzwania, będziesz mieć okazję do robienia czegoś nowego, rozwinięcia skrzydeł i dużego rozwoju oraz poszerzenia swojej wiedzy.

Podarte akta – Sen ten oznacza, iż czekają Cię kłótnie z bliskimi.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *