Horoskop partnerski – Panna + Baran

Kiedy osoby z tych dwóch znaków zodiaku się poznają, często są dla siebie mocno pociągający.
Mimo iż są zupełnie inni, to w tym przypadku, każde z nich początkowo może znaleźć to czego potrzebuje i pragnie w związku. Niestety, nie jest to łatwe połączenie osób i ta parę czeka wiele wyzwań, aby relacja ta była trwała. Po pierwszym czasie zauroczenia, wychodzą ogromne różnice zarówno w temperamencie jak podejściu do codziennych spraw.

Roztrzepana i często bałaganiarska osoba urodzona jako zodiakalny Baran, jest dużym wyzwaniem dla uporządkowanej i pedantycznej osoby spod znaku Panny. Dlatego wspólne mieszkanie jest dla nich nie lada wzywaniem. Ponadto każda z tych osób potrafi być wybuchowa i każde z nich ma parobem z cierpliwością w związku. Na pewno osoby te muszą nastawić się na bardzo duże kompromisy i ustępowanie partnerowi.

Zodiakalny Baran może nauczyć się od partnera większego planowania swoich działań, nie podejmowania decyzji pod wpływem chwili i impulsu, a także wytrwałego dążenia do zamierzonego celu. Natomiast zodiakalna Panna może się nauczyć bardziej otwartego życia, cieszenia się z tego co przynosi los i życia w większym luzie. Relacja ta ma szanse na przetrwanie, o ile oboje będziecie mocno nad nią pracować.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *