Horoskop partnerski : Panna + Strzelec

To bardzo interesujące połączenie osób. Często kiedy się poznają,
świetnie się uzupełniają, a każde z nich zachłystuje się odmiennym charakterem i temperamentem swojego wybranka. Dlatego początkowo często można zauważyć duży wybuch emocji, gorzej jak z czasem to co tak mocno przyciągało zaczyna uwierać. Zodiakalnego Skorpionowi może przede wszystkim przesadzać zbyt pesymistyczne podejście do życia zodiakalnej Panny, a także ciągłe zamartwienie się o wszystkich bliskich i ich przyszłość.

Natomiast zodiakalnej Pannie może przeszkadzać zbyt lekkie i zbyt towarzyskie podejście do życia. Oboje mają zupełnie inne temperamenty, dlatego w wielu codziennych sytuacjach będą postępować inaczej, a to rodzi konflikty.

Zodiakalna Panna może nauczyć się w tym związku większego optymizmu życiowego, dostrzegania tego co dobre i piękne w otaczającym świecie i jej życiu. Natomiast zodiakalny Strzelec, który czasem ma słomiany zapał, może nauczyć od partnera się realizować swoje pomysły i doprowadzać je do końca. Na pewno relacja ta nie należy do najłatwiejszych, ale przy chęci pracy nad związkiem, ma szansę przetrwać długi czas.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *