Sennik część XXXXXVIII – Dach

Sen o dachu ma dwojakie znaczenie, z jednej strony może to być informacji o poczuciu bezpieczeństwa lub jego braku. Z drugiej strony dach może być symbolem bariery między dwoma stanami świadomości rozumem a uczuciami. Jak zawsze wszystko zależy od szczegółów.

Chodzenie po dachu – Sen ten oznacza, iż w najbliższej przyszłości będziesz ryzykować, ale to ryzyko Ci się opłaci i czeka Cię sukces.

Patrzenie z dołu na dach – Sen ten oznacza, iż stawiasz sobie zbyt wysokie cele, których nie jesteś w stanie zrealizować, dlatego warto zweryfikować swoje podejście do samego siebie.

Stać na dachu i rozglądać się – Sen ten oznacza, iż powinieneś być lepszym obserwatorem w swoim życiu i szukać się okazji, dzięki którym będziesz mógł osiągnąć zamierzony cel i zrealizować swoje marzenia.

Remont dachu – Sen ten oznacza, iż czekają Cię zmiany, a Ty możesz wymagać od siebie więcej niż dotychczas, ale aby Ci się udało potrzebna jest Twoja ciężka praca.

Pożar dachu/zawalający się dach – Sen ten oznacza, iż czekają Cię problemy, szczególnie ze strony osób, które są dla Ciebie ważne. Musisz uważać i przygotować się najtrudniejszy czas.

Spoglądanie w dól z dachu – Sen ten oznacza, iż czekają Cię trudne wybory, które w znaczący sposób wpłyną na Twoje życie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *