Horoskop partnerski: Panna + Wodnik

Kiedy poznają się osoby spod tych dwóch znaków zodiaku, okazuje się że niewiele ich łączy i prawdopodobnie będą unikać swojego towarzystwa. Jednak może ich połączyć chemia, wzajemnie przyciągnie, i dość szybko wylądują razem w sypialni. Oboje mają gorące temperamenty i chętnie eksperymentują w łóżku. Dlatego parę tą może połączyć płomienny romans.


Niestety w życiu codziennym macie zupełnie inne potrzeby. Żywiołowy i beztroski Wodnik, nie jest w stanie zrozumieć i zaakceptować potrzeb spokojnej Panny, która pragnie spędzać czas w domu. Natomiast zodiakalną Pannę będzie irytować i wręcz czasem doprowadzać do szału bardzo lekkie podejście do życia partnera.


Mimo, iż teoretycznie możecie bardzo dużo się od siebie nauczyć, zobaczyć jak to jest prowadzić całkowicie odmienny tryb życia, w porównywaniu do tego, jakie było ono obecnie, to na dłuższą metę, każde z Was będzie czuło, że działało wbrew swojej naturze. Z tego powodu ta para ma małe szanse na przetrwanie i stworzenie długiego związku. Raczej może to być ciekawa przygoda, którą będzie się wspomniało po latach. Jeśli jednak chcecie dać sobie szansę, to konieczny w tym przypadku jest rytuał na miłość, który pomoże Wam zaakceptować odmienność drugiej strony.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *