Horoskop partnerski: Panna + Wodnik

Kiedy poznają się osoby spod tych dwóch znaków zodiaku, okazuje się że niewiele ich łączy i prawdopodobnie będą unikać swojego towarzystwa. Jednak może ich połączyć chemia, wzajemnie przyciągnie, i dość szybko wylądują razem w sypialni. Oboje mają gorące temperamenty i chętnie eksperymentują w łóżku. Dlatego parę tą może połączyć płomienny romans.


Niestety w życiu codziennym macie zupełnie inne potrzeby. Żywiołowy i beztroski Wodnik, nie jest w stanie zrozumieć i zaakceptować potrzeb spokojnej Panny, która pragnie spędzać czas w domu. Natomiast zodiakalną Pannę będzie irytować i wręcz czasem doprowadzać do szału bardzo lekkie podejście do życia partnera.


Mimo, iż teoretycznie możecie bardzo dużo się od siebie nauczyć, zobaczyć jak to jest prowadzić całkowicie odmienny tryb życia, w porównywaniu do tego, jakie było ono obecnie, to na dłuższą metę, każde z Was będzie czuło, że działało wbrew swojej naturze. Z tego powodu ta para ma małe szanse na przetrwanie i stworzenie długiego związku. Raczej może to być ciekawa przygoda, którą będzie się wspomniało po latach. Jeśli jednak chcecie dać sobie szansę, to konieczny w tym przypadku jest rytuał na miłość, który pomoże Wam zaakceptować odmienność drugiej strony.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *