Związek, przyszłość, czy wyjdzie?

img12Czy to ta jedyna osoba, czy jest Ci przeznaczona?

Miłość, związek, relacje, to nieodłączny element naszego życia. Potrzebujemy drugiej osoby i chcemy być szczęśliwi, to naturalne. Pierwsze spotkanie, pierwsza rozmowa, pierwsze pocałunki i….niepewność, co dalej??? Co dalej z nami będzie? Jak potoczy się ta znajomość? Czy to partner na całe życie? Czego mogę się spodziewać?


Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś zaradzić, pomóc sobie? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów? Daj sobie pomóc.

W jaki sposób?:

Wystarczy, że dokonasz zakupu i wyślesz do mnie Wasze daty urodzenia i krótki opis relacji a ja w przeciągu 6 godzin wyślę Ci obszerną odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.
Tutaj dowiesz się jak potoczy się Wasza znajomość.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia, związku.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi imiona i daty urodzenia oraz krótki opis etapu relacji. Do 6 godzin wyślę Ci bardzo obszerną i dokładną odpowiedź tą samą drogą. Korzystając z opcji Express, odpowiedź otrzymasz do godziny. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.
Gwarantuję indywidualne podejście do każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.
Jeżeli preferujesz inny sposób naszej komunikacji tj. sms, komunikator, napisz mi o tym a
na pewno znajdziemy korzystne rozwiązanie.

Zapraszam serdecznie

– Cena standardowa 25 zł,
– opcja Express, odpowiedź do 1 godziny 50 zł.

Wróżka Mariwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *