Horoskop partnerski: Panna + Ryby

To bardzo ciekawe, ale też specyficzne połączenie osób. Z jednej strony jesteście zupełnie inni, z drugiej strony łączy Was to, że każde z Was mocno się martwi i przejmuje wszystkim, choć każde na swój nieco inny sposób. Zodiakalna Panna mocno myśli o problemach, choć cały czas wymyśla nowe sprawy, którymi się zamartwia i szuka rozwiązań tych problemów.

Natomiast osoba urodzona jako zodiakalne Ryby, z jednej strony wyolbrzymia problemy, z drugiej stara się od nich uciec. Dlatego relacja ta często polega na pocieszaniu się wzajemnym partnerów, choć zdecydowanie zodiakalna Panna jest w tym słabsza.

Para ta natomiast może czuć bardzo silny pociąg seksualny do siebie, co będzie ich łączyło i mocno przyciągało do siebie. Jednakże żadne z Was nie mówi wprost o tym czego pragnie i potrzebuje, zarówno w sypialni jak i w życiu codziennym. Takie podejście do życia może powodować wiele problemów i konfliktów powodowanych niedopowiedzeniami i słabą komunikacją.

Osoba urodzona jako zodiakalna Panna może nauczyć się patrzeć na świat bardziej uczuciowo dzięki swojemu partnerowi, natomiast z drugiej strony osoby spod znaku Ryb, może nauczyć się patrzeć bardziej racjonalne zarówno na swoje problemy jak i swoje życie. Aby relacja ta przetrwała potrzeba jest wiele pracy z obu stron, na pewno w tym przypadku dobrze jest wykonać rytuał na miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *