Cel życiowy a znak zodiak – cześć I

Każdy człowiek ma inny cel w życiu. To do czego chcemy dążyć, co jest dla nas najważniejsze, zleży od wielu czynników, a jednym z nich, jest znak zodiaku. Często to właśnie na jego podstawie opieramy nasz system wartości, a co z tym się wiąże ustalamy nasze cele życiowe.

Baran – Twoim teoretycznym celem życiowym jest ciągła walka, stawianie sobie coraz to nowych wyzwań i dążenie do ich realizacji. Natomiast Twoim prawdziwym celem życiowym, jest szczęscie rodzinne.

Byk – Twoim teoretycznym celem jest pomnażanie swoich pieniędzy, wymyślanie nowych pomysłów, aby się bogacić. Natomiast zodiakalny Byk powinien zrozumieć, że pieniądze same w sobie nie są celem i nie dadzą Mu prawdziwego szczęścia, dlatego Jego celem powinno być korzystanie z życia tu i teraz i cieszenie się z tego co się ma.

Bliźnięta – Twoim teoretycznym celem jest bycie w częstym ruchu, kontakt ze wszystkim co nowe, rozmowy do białego rana. Natomiast tak jest kiedy układa Ci się w życiu. Jeśli tylko coś nie idzie po Twojej myśli pokazujesz swoją drugą stronę, jesteś negatywnie nastawiony do świata. Dlatego Twoim celem powinno być optymistyczne podejście do życia bez względu na okoliczności.

Rak – Twoim teoretycznym celem jest niesienie pomocy innym. Jest to bardzo wyczerpujące zajęcie, w którym się zatracasz. Przez to nie masz już siły i energii na walkę o własne szczęście u budowanie więzi z osobami, które są naprawdę ważne w Twoim życiu. A dlatego, że rodzina jest dla Ciebie priorytetem, to właśnie powinien być Twój cel życiowy, czyli budowanie swojego szczęścia tu i teraz w gronie najbliższych.

Lew – Twoim teoretycznym celem życiowym jest bycie na szczycie. Niestety, kiedy osiągniesz to co chciałeś, szybko stajesz się leniwy i osiadasz na laurach, przestajesz się rozwijać. Dlatego Twoim celem powinna być wewnętrzna motywacja do ciągłego doskonalenia się i działania.

Panna – Twoim teoretycznym celem życiowym jest dążenie do doskonałości, dawanie z siebie 100% we wszystkim co robisz. Przez takie podejście często umyka Ci to co ważne w Twoim życiu. Dlatego Twoim prawdziwym celem powinna być nauka prawdziwego odpoczynku, zarówno od pracy jak i innych problemów.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *