Węzeł Wiecznej Miłości

Wieczna miłość jest to coś o czym marzy nie jedna osoba. W kulturach od dawna stosuje się różnego rodzaju węzły, kokardy, aby w magiczny sposób scalić dwoje ludzi i aby ich związek był jest silniejszy i przetrwał jak najdłużej, a najlepiej całe życie.

Zabieg ten był już stosowany w Starożytnym Rzymie, gdzie mężczyzna zawiązywał supeł na pasku swojej wybranki. W Maroku do dnia dzisiejszego panna młoda ma na sobie w sumie 7 węzłów, dzięki którym małżeństwo ma być szczęśliwe i nie ma w nim być zdrad. W Anglii i Szkocji z kolei pary, które były zakochane nosiły w XVII wieku kokardy, które symbolizowały ich miłość. Kokardy nie mają początku i końca, tak jak prawdziwa miłość. Jeśli chcesz, aby Twój związek był silny, stabilny i pełen miłości wykonaj rytuał wiecznej miłości.

Rytuał wiecznej miłości:
Do Jego wykonania potrzebna Ci będzie czerwona i zielona tasiemka, które symbolizują miłości i wierność, a także płatki róż i czerwona świeca.
Zagotuj wodę z płatkami róż, następnie włóż do niej obie tasiemki i zostaw do wystygnięcia. Wyjmij je i połóż na słońcu, aby wysłuchy. Następnie zapal czerwoną świecę, obie tasiemki połóż jedna na drugiej i zrób węzeł, a następnie kokardę. W trakcie tej czynności powtarzaj mantrę: czeka nas szczęsliwy związek, pełen miłości i spełnienia. Taką kokardę przechowuj najlepiej w sypialni, w miejscu niedostępnym dla innych.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *