Horoskop partnerski: Waga + Koziorożec

Jest to bardzo ciekawe połączenie dwóch osób. Zodiakalna Waga, która należy do żywiołu powietrza jest przeciwieństwem zodiakalnego Koziorożca, który należy do żywiołu Ziemi. Natomiast w tym przypadku przeciwieństwa mogą się mocno przyciągać i fascynować nawzajem.

W tej relacji dla każdej z osób ważna jest rozmowa, dlatego będzie to element, który mocno połączy obie strony. Dominujący Koziorożec raczej nie będzie często narzekał na sprzeciw ze strony Wagi, ponieważ ta potrafi odpuścić w imię spokoju. Każde z nich pragnie trwałej relacji, a także właśnie spokoju w relacji. Dlatego mimo różnego podejścia do życia, to właśnie wspólne pragnienia mogą sprawić, że stworzą trwałą relację.

Zodiakalna Waga może wnieść wiele radości w życie zamartwiającego się Koziorożca, natomiast zodiakalny Koziorożec zapewni zodiakalnej Wadze poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w każdej sytuacji. Problemem może być to, że Koziorożec może wydawać się zbyt chłodny, a wręcz czasem oziębły w okazywaniu uczuć, natomiast będzie starał się czynami nadrobić brak umiejętności mówienia o uczuciach.

Tymczasem zodiakalna Waga może wydawać się dla partnera osobą, która za bardzo buja w obłokach, zamiast twardo stąpać po ziemi. Natomiast przy wykazaniu się zrozumieniem, z każdej z strony, relacja ta ma szanse przetrwać długi czas, a czasem nawet całe życie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *