Horoskop partnerski: Skorpion + baran

To dość trudne połączenie osób. Oboje są bardzo silni psychicznie, każde z nich chce dominować, ale także zachować przestrzeń dla siebie. Dlatego w tym przypadku, albo zaiskrzy od pierwszego momentu poznania się, albo wręcz przeciwnie osoby urodzone spod tych dwóch znaków zodiaku będą unikać się jak ognia. Jeśli jednak osoby te zauroczą się sobą to mogą wiele sobie dać, choć na pewno nie jest to łatwa relacja.

Każda z tych osób, pragnie trwałego i stałego związku, są bardzo namiętni i relacja z drugą osobą, jest dla nich priorytetem. Dlatego mogą mieć pewność, że jak są ze sobą, to na dobre i złe i każde z nich będzie czuło się bezpiecznie w tej relacji. Problemem jest zaborczość i dominacja każdej z tych osób. Aby relacja ta mogła przetrwać jedna z osób, musi odpuścić i pozwolić przejąć dowodzenie drugiemu partnerowi, co może okazać się bardzo trudne.

Ponadto zodiakalny Baran, który jest mocno emocjonalny, może nie rozumieć, pewnej skrytości swojego partnera. Zodiakalny Skorpion lubi tajemnice, zawoalowane wypowiedzi, co jest przeciwieństwem mówionego wszystko wprost Barana. Aby relacja ta przetrwała na pewno potrzebny jest rytuał na miłość, aby pogodzić mocno skrajne charaktery.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *