Horoskop partnerski: Skorpion + Skorpion

W przypadku znajomości między tymi dwoma osobami są dwie możliwości, albo niechęć i wręcz wrogość od pierwszej minuty znajomości, albo wręcz przeciwnie bardzo mocne przyciąganie, i wrażenie jakbyście się znali od zawsze.

Jeśli okaże się, że jest to miłość od pierwszego wrażenia, to czeka Was bardzo ciekawy związek. Przede wszystkim oboje jesteście mocno energetyczni, dlatego Wasz związek, będzie mocno absorbujący i wyczerpujący. Natomiast każde z Was dokładnie tego pragnie, chcecie prawdziwej miłości, oddanej, pełnej szczerości, ale także czasem wręcz nienawiści. Wasza relacja będzie jak kolejka górska, na pewno nie będziecie się ze sobą nudzić.

W jednej chwili możecie czuć, że jesteście jedynymi ludźmi na świecie i nikogo więcej nie potrzebujecie do szczęścia, w innym momencie będziecie chcieli się pozabijać. To Wasze gorące temperamenty będą to powodować. Natomiast w sypialni będziecie się dogadywać doskonale. Bedzie to miejsce, w którym się odnajdziecie zawsze i wszędzie.

Aby relacja ta przetrwała potrzebne jest zrozumienie siebie nawzajem i praca nad wewnętrznym spokojem i opanowaniem. Dlatego w przypadku Waszej pary idealnie sprawdzi się rytuał wyciszający.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *