Horoskop partnerski: Skorpion+ Strzelec

Kiedy osoby spod tych dwóch znaków zodiaku się poznają, często mocno się sobą zauroczą. To, że oboje są namiętni, ciekawi świata, a z drugiej strony mają tak różne podejście do życia i związku mocno ich przyciąga do siebie. Osoby te na pewno nie będą się ze sobą nudzić, mogą zarówno razem odkrywać otaczający ich świat, jak i poznawać samego siebie z innej strony.

Każde z nich pragnie trwałego związku, opartego na miłości i oddaniu, natomiast problemem może być podejście do wolności dla każdej z tych osób. Zodiakalny Strzelec ma dużą potrzebę posiadania własnej przestrzeni, a przy zodiakalnym Skorpionie może czuć się zbyt ograniczany i czasem przytłoczony ciągłą obecnością drugiej strony. Natomiast zodiakalny Skorpion może czuć się często odrzucany i pomijany w planach Strzelca.

Dlatego tak ważne jest w tym przypadku zrozumie potrzeb drugiej strony. Jeśli uda im się pokonać tą różnice, para ta ma szanse stworzyć długi i udany związek, w którym oboje będą mogli czuć się szczęśliwi i spełnieni.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *