Horoskop partnerski: Skorpion+ Koziorożec

To bardzo dobre połączenie osób. Choć każde z nich początkowo podchodzi nieufnie i z dużym dystansem do innych ludzi, to osoby te mają podobne pragnienia i mogą stworzyć bardzo udany związek. Koziorożec, którego żywiołem jest Ziemia, wręcz idealnie współgra ze Strzelcem, którego żywiołem jest Woda.

Oboje pragniecie trwałego związku i podchodzicie do relacji bardzo poważnie. Nie dla Was przelotne romanse i związki bez uczuć. Jeśli zdecydujecie się być razem, to relacja ta będzie oparta na zaufaniu, szacunku i miłości. Dzięki temu możecie być ze sobą nawet całe życie.
Każda z tych osób ma silny dominujący charakter, dlatego na pewno musicie pracować nad chodzeniem na kompromisy i odpuszczeniem, kiedy walka nie ma sensu.

Ponadto, przez to, że jesteście skryci, czasem możecie nie rozumieć potrzeb i intencji swojego partnera, dlatego ważna jest praca nad komunikacją i wyrażeniem swoich myśli. Mimo tych trudności osoby, które należą do tych znaków zodiaku mogą dać sobie prawdziwe, głębokie uczucie oraz poczucie bezpieczeństwa, dlatego relacja ta ma duże szanse na przetrwanie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *